strona główna / gwarancja kolekcji klose

Kolekcja Klose - gwarancja solidności i ceny na nasze meble

Menu

Wyszukiwarka

GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCIGWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI
Tylko oryginalne wyroby Kolekcji Mebli Klose są znakowane etykietą i znakiem firmowym na wyrobie.
GWARANCJA WYROBÓW Z NATURALNYCH SUROWCÓWGWARANCJA WYROBÓW Z NATURALNYCH SUROWCÓW
Wszystkie meble wykonane są z wysokiej klasy materiałów drewnianych i naturalnych oklein. Zastosowane przy produkcji technologie i materiały są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Posiadane atesty są gwarancją jakości i poświadczeniem rzetelności wykonania.
GWARANCJA SWOBODY WYBORUGWARANCJA SWOBODY WYBORU
Klose oferuje Państwu pełną swobodę wyboru mebli, zarówno pod względem kolorystyki, tkanin oraz wariantów oświetlenia w wybranych systemach. Realizujemy zamówienia z tkanin powierzonych przez klienta.
GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGIGWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI
Zakup mebli to decyzja, którą podejmuje się na kilka lat, warto więc mieć chwilę na zastanowienie się i rozmowę ze specjalistą w salonie Klose. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas i wybiorą dla siebie optymalne rozwiązanie.
GWARANCJA TRANSPORTU I MONTAŻU MEBLIGWARANCJA TRANSPORTU I MONTAŻU MEBLI
W regionie obsługiwanym przez partnera handlowego Kolekcji Mebli Klose zapewniamy profesjonalny transport i montażmebli.
GWARANCJA SERWISUGWARANCJA SERWISU
Klose udziela gwarancji jakości i niezawodności wszystkich oryginalnych produktów. Nie wszystkie uszkodzenia podlegają gwarancji, ale wszystkimi możemy się zająć, np. w ramach serwisu pogwarancyjnego.