strona główna / o firmie

Meble klasyczne i nowoczesne to design i solidność dla wymagających

Menu

Wyszukiwarka

MOGĄ NAM PAŃSTWO ZAUFAĆ

Kolekcja Mebli Klose sp z o o to firma prowadząca swoją działalność w ramach Grupy Klose.- w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy wschodniej. Nazwę marka zaczerpnęła od nazwiska jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose, który 50 lat temu w 1958 roku rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech jako firma Die Klose Kollektion GmbH. W latach 1992-1993 dokonał w Polsce zakupu 3 fabryk mebli z długoletnim doświadczeniem, o bogatych 100-letnich tradycjach meblarskich w Nowem, nad Wisłą. w Czersku i w Gościcinie (region Pojezierza Pomorskiego). Do dzisiaj stanowią one silne zaplecze produkcyjne marki KLOSE.
Mapa KloseAktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe oraz 3 zakłady produkcyjne, które ściśle współpracują ze sobą w ramach spójnej, kompleksowej logistyki i wspólnych kierunków rozwoju oraz gwarantują wysoki poziom wzornictwa i wykonawstwa opartego na nowoczesnych technikach i technologiach. Dzięki temu meble marki KLOSE trafiają na wszystkie rynki Europy.

MEBLE DLA WYMAGAJĄCYCH

Meble KloseTworzenie mebli to nasza filozofia. Dzielimy się nią oferując meble piękne i solidne. Misja firmy brzmi: "Jesteśmy po to , aby podnieść Twój poziom zadowolenia z życia. Chcemy , by żyło się lepiej Tobie i Twojej rodzinie"

Gwarantujemy Państwu produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem naszych najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale. W ten sposób tworzymy oryginalne kolekcje autorskie ,wyprodukowane z naturalnych surowców. Meble z duszą, ponadczasowo trwałe.

Kolekcja Mebli Klose to marka, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Od początku swojego istnienia postawiliśmy na wysoką jakość mebli i usług serwisowych. Do dziś konsekwentnie realizujemy ten program. Naszą gwarancją jest wdrożenie najnowszych systemów i certyfikatów zarządzania jakością we wszystkich obszarach naszego działania. Sukcesywnie umacniamy swoją pozycję solidnej i stabilnej marki mebli. Tych z Państwa, którzy cenią w meblu te same wartości , szczególnie zachęcamy do kształtowania przestrzeni razem z nami w piękny i funkcjonalny sposób.

KLOSE INSPIRUJE

Kolekcja Mebli Klose stale wzmacnia współpracę z największymi salonami meblowymi w Polsce, tworząc w nich profesjonalne studia sprzedaży. Jakość ekspozycji i usług jest dla firmy jednym z najważniejszych aspektów współpracy. Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ciekawie zaprojektowane wnętrza, klasyczny i nowoczesny styl, pomysłowe rozwiązania to wszystko oferują swoim klientom salony ze studiami mebli KLOSE. Firma KLOSE jest silnie zorientowana na klienta, dba o wysoki standard ekspozycji swoich mebli oraz o komfort i wygodę zakupu zapewniając przy zakupie szereg usług serwisowych. W ponad 20 programach mebli firma oferuje komplety umożliwiające urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię. W ofercie są meble odwołujące się do wzorów z minionych epok, podkreślające prestiż wnętrza, oraz bardzo nowoczesne z dużym udziałem szkła i aluminium, ale zachowujące elegancję i nowoczesny design marki KLOSE.

KLASA I SOLIDNOŚĆ

Klose ma na swoim koncie liczne nagrody przyznawane w Polsce i na świecie, potwierdzające najwyższą klasę produkowanych mebli. Między innymi: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE zdobywane w okresie 1998-2008, Wieloletni tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play, nagrody Grupy Polskich Kupców Meblowych, Certyfikat nr 1 w Polsce "Ergonomiczny mebel" oraz nagrodę "Liderzy marki w kategorii marka europejska".
Medale Klose